Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtl?toplam kullanıc? 1833
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayıs? 10262
Açılan toplam Tartışma konusu sayıs? 236
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayıs? 756
Toplam 798 Bilgi Makalesi ve toplam 2055 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Tartışma Konusu
TÜRK MİLLETİ ve TÜRKİYE NEDEN PARÇALANMAK İSTENİYOR BİLİYORMUSUNUZ? mustafa mete islamoglu, 27.09.2015 23:19:08
TÜRK MİLLETİ ve TÜRKİYE NEDEN PARÇALANMAK İSTENİYOR? NEDEN TERÖR ÖRGÜTLERİ HEP DOĞU BÖLGEMİZDEKİ İLLER ve İLÇELERDEN SALDIRIYOR BU GERÇEĞİ HİÇ SORUŞTURDUNUZMU? NEDEN TÜRKİYE BİLİYORMUSUNUZ? BU İĞRENÇ SENARYONUN İÇ YÜZÜNÜ TÜRKİYEDE SİYASİLERİN BİLDİĞİNE İNANIYORMUSUNUZ? MİLLETE YILLARDIR SÖYLENEN YALANLARI KİMLERİN SÖYLETTİĞİNİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ve BURNUMUZUN UCUNDAKİ GÖREMEDİĞİMİZ KORKUNÇ TEHLİKENİN FARKINDAMISINIZ?
Tartışmaya ilişkin Cevaplar
Ömer eyp - (Ziyaretci) 1.10.2018 12:03:55

Türk milleti gibi anatolya topraklarında kalan bizanslılar da türedi ve yetişti.
hidayet kocak - (Ziyaretci) 2.01.2017 10:58:14

AMERIKA VE AVRUPA ÜLKELERI ;MERKEZI IRAKTA BIR KÜRT DEVLETI KURMAK ICIN ;RESMEN BIZIMLE SAVASIYORLAR KI BIRAZ TOPRAK ALARAK SURIYEYI D PARCALAMAK ICIN BIR GÜZEL FIRSAT CIKTI;TABIIKI BURADANDA BIR TOPRAK ALDILARMI BÜYÜK BIR KÜRT DEVLETI OLACAKTIR CABALARI SAVASLARI BUDUR;EGER BUNLARI BASARAMAZLARSA SIMDIKI VAR OLAN KÜRTLERE IRAKTAKI KÜRTLERE DEVLET KURUN EMRINI VERECEKLERDIR; DEVAMLI BIRAZ BEKLEYIN DIYE OYALIYORLAR;KÜRTLERI BU YÜZDENDIR;AMA TÜRKIYE BUGÜNE KADAR VE SIMDIDE KAARARLI BIR SEKILDE PKK ILE SAVASIRSA ;ÜLKEMIZDE BÖLGEYE GÖRE POLITIKA ÜRETIRSE AVRUPAYA VE AMERIKAYA GEREKLI CEVABI VERIRSE ;ANCAK BU SEKILDE ONLAR VAZ GECERLER BU SEVDADAN ;VE IRAKTAKI KÜRTLERE HAYDI DEVLET KURUN EMRINI VERIRLER;DÜNYANIN BU KÜRT POLITAKASINI ANLAMADIK HEP BIZI UYUTTULAR;BIZDE INANDIK;SU SON AKP DÖNEMINDE DE AYNEN VE FAZLASI BILE OLDU;HATIRLAYIN PKK NIN HEM ZAMAN ;HEM DE SILAHLI BÜYÜK GÜC OLMASI ICIIN ;BIZI NASIL OYALADILAR; IKI GENERAL ;BIR AMERIKALI BIR DE TÜRK GENERALI IKI ÜC SENE GÜYA PKK SORUNUNU CÖZMEK GÖREVLENDIRLIDILER BU SORUNU TÜRK DEVLETI ASKERI CÖZEMEMISTE IKI GENERALMI CÖZECEKTI ALLAH ASKINA UYUTMA ISINI GÜZEL YAPTILAR BIZDE UYUDUK;SIMDI SAVASIYORUZ SONUC INSALLAH BASARILI OLUR ;EGER AKLLICA SAVASIRSAK IMRALIYA GIDER DE ERTESI GÜN GELIRSEK YINE BASARILI OLAMAYIZ ;DUA EDIUYORUZ INSALLAH BASARILI OLURUZ ;VE BIZ BASRILI OLURSAK AVRUPALILAR YANIMIZDA YER ALIRLAR ÖNCE BIZ KARARLI OLMALIYIZ ;ÜMIT VERMEMELIYIZ:SAYGILARIMLA
Numan Aladağ - (Ziyaretci) 15.10.2016 21:01:26

BİR ÜLKE DE GERÇEK DEMOKRASİNİN MEVCUDİYETİNDEN BAHSEDEBİLMEMİZ İÇİN İLK ÖNCE İKTİSADİ DEMOKRASİNİN KURULMASI GEREKİR. AYRICA TÜRK SANAYİCİSİNİN VE ÇİFTÇİSİNİN DESTEK İSTEDİĞİ NOKTALARDAN UZAK OLMAMASI GEREKİR. TÜRK MİLLETİ ÖLDÜRÜLEBİLİR AMA MAĞLUP EDİLEMEZ. ZAMANIN MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK DİYOR Kİ: ``YOLSUZLUK YAPANIN ALLAH BELASINI VERSİN` NE KADAR İSABETLİ BİR ÖZDEYİŞ HER TÜRK VATANDAŞI, MEHMET ŞİMŞEK`İN BU ÖZDEYİŞİNİ DESTEKLEMELİDİR.
Ayhan Şahingil - (Ziyaretci) 1.10.2015 00:12:41

Türkiye nin neden parçalanmak istendiğini bilmek için çok şeye gerek yok. Aklı kesen biraz tarih bilen, olayları takip eden herkes bilir.
Bu vatan topraklarında yaşamanın ve Türk olmanın her zaman bir bedeli vardır ve olacaktır. Dünyayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Selamlar, saygılar.
Ayhan Şahingil
Cevap yazmak istiyorum.


Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.