Türk Meclisi

Anasayfa Görüşler Tartışmalar Haber & Yorum Temel Bilgiler Anketler Arama İletişim
Türk Meclisinde kayıtlı toplam kullanıcı: 1802
Görüşlerde Yer alan toplam Makale sayısı: 8301
Açılan toplam Tartışma konusu sayısı: 234
Tartışma Panelindendeki toplam Mesaj Sayısı: 752
Toplam 797 Bilgi Makalesi ve toplam 2002 Haber bulunmaktadır.
Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Kullanıcı Sözleşmesi
Kullanıcı:
Şifre:
Haberler ve Yorumlar
VATAN EVLATLARI MI YOKSA TAŞ ATAN ÇOCUKLAR MI?

VATAN EVLATLARIMI YOKSA TAŞ ATAN ÇOCUKLAR MI?

 

 

            Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde ve Van’da hain saldırılar sonucu 7 Kahraman Vatan evladımız şehit oldu.   Türk Ulusunun başı sağ olsun. Bu kelimenin üzerine söylenecek söz, yapılacak bir yorum yok. Soruyorum Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına açılımın meyvelerini yine bu gün topladık. Açılıma devamı ediyorsunuz? Bir ulus olarak bugün 6 şehidimiz için yüreğimiz yanarken TBMM çatısı altında halkımızın bildiği Taş Atan Çocukları kapsayan Kanun Teklifini ısrarla çıkarmaya çalışıyorsunuz.  

 

         Sayın Başbakan bu büyük hataya bu ısrar neden?  Kime ne sözü verdiniz de yerine getirmeye çalışıyorsunuz? Bu acele bu ısrar neden? Bu gün taş atan çocukların anası değil maalesef şehitlerimizin anaları ağlıyor.

 

         PKK tarafından istismar edilen güya çocuklar şimdide AKP tarafından istismar edilmekte, “taş atan çocuklar” gibi masum bir ifadeyle konu kısa pantolonlu 5-6 yaşındaki çocuklar gibi takdim edilerek Türk milleti kandırılmak istenmektedir.

 

         Açılımdan bu yana 158 şehit verdik. Bunun sorumlusu kimdir Sayın Başbakan? Habur sınır kapısından Devlet eliyle,  törenlerle giriş yapan vatan hainleri barış çalışmalarına yine kaldıkları yerden yani dağlardan devam ettirmeye karar verdiler.

 

         PKK ile işbirliği koordinatörü İçişleri Bakanından ses yok. Habur da PKK’yı karşılayan Müsteşardan ses yok. Açılım destekçisi valilerden ses yok. Umuyorum ki duyarlı Türk Milleti 12 Eylül’de gereken cevabı ağlayan ve şiir okuyup çözüm bulmayanlara gerekli dersi verecektir.

 

         YÜCE TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN

 

.

 

 

                                                                        Dr Reşat DOĞRU

                                                                        Tokat Milletvekili

 Paylaş

Proje Yerlinet tarafından çözümlenmiştir.

© 2008 TurkMeclisi.org Her hakkı saklıdır. İçerik izin alınmadan kullanılamaz. Siteyi kullanan herkes "Kullanıcı Sözleşmesini" kabul etmiş sayılır. Kullanıcı Sözleşmesi.